Koszulki męskie z motywem motoryzacji

Produkt dostepny
Kierowca ciężarówki to zawód który teoretycznie mógłby wykonywać każdy. Władcami szos, mogą być jednak tylko nieliczni. Ten wzór przygotowaliśmy dla osób, które za kołami swojego krążownika czują się jak ryba w wodzie. Zrób prezent najlepszemu kierowcy! Podaj imię kierowcy.
Produkt dostepny
Kierowcy autobusów to zawód, bez którego nie wyobrażamy sobie codziennego życia. Uważamy, że oprócz bardzo istotnej misji społecznej, decydują się na wykonywanie swojego zawodu z jeszcze jednego powodu - lubią zapierdalać! Wzór dla osób, które nigdy nie spóźniają się na Twój przystanek.
Produkt dostepny
Krąży obiegowa opinia, że rolnicy, jako kierowcy traktorów to tacy niewidzialni bohaterowie, których codzienna praca, zapewnia nam świeże produkty na półkach sklepowych. My wiemy natomiast, że kierowcy oprócz poczucia misji, po prostu lubią zapierdalać! Zrób prezent swojemu mistrzowi kierownicy!
Produkt dostepny
Krąży obiegowa opinia, że kierowcy ciężarówek to tacy niewidzialni bohaterowie,których codzienna praca, zapewnia nam zawsze świeże produkty na półkach sklepowych.My wiemy natomiast, że kierowcy oprócz poczucia misji,po prostu lubią zapierdalać!Zrób prezent swojemu mistrzowi kierownicy!
Produkt dostepny
Każdy przechodzień, zapytany na ulicy o cud polskiego przemysłu motoryzacyjnego,bez wahania odpowie, że chodzi o Fiata 126p. Pieszczotliwie zwany maluchem, w zależności od potrzebybył kompaktową osobówką, czołgiem czy autem dostawczym.Świetny prezent, przywróć bliskiej osobie wspomnień czar!
Produkt dodany do ulubionych
Produkt został dodany do porównania.

The best effect you will get if you remove text and put background image Zostaw telefon a oddzwonimy! 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka)
w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.