Koszulki męskie z motywem alkoholu

Produkt dostepny
Piwo w naszym kraju nie jest traktowane jak wyrób procentowy, a raczej dodatek do towarzyskich spotkań. Stąd też wzór PIWO TO NIE ALKOHOL świetnie wpasowuje się w polską tradycję. Zrób prezent komuś, kto złocistym trunkiem co najwyżej popija mocniejsze produkty.
Produkt dostepny
Pewien znany kabaretowiec powiedział, że otwierając butelkę z alkoholem, niby spodziewamy się, że zawartość kiedyś się skończy, ale jednak zawsze ten moment nas zaskakuje. Ten wzór przygotowaliśmy specjalnie dla imprezowych wyjadaczy, którzy zawsze dopijają. Zeruj!
Produkt dostepny
Macho po hiszpańsku oznacza "samiec". Opisuje się w ten sposób mężczyznę silnego,pewnego siebie, przy którym każda kobieta czuje się bezpiecznie.Jeśli Twój facet to ociekający testosteronem przykład męskości, ten wzór będzie pasował do niego idealnie. Zrób prezent swojemu macho!
Produkt dostepny
Mało jest w życiu rzeczy pewnych: śmierć, podatki... no i, że szwagier nie odmówi kolejnej kolejki. Jeśli nikt nie rozumie Cię lepiej niż Twój szwagier, ta koszulka będzie idealna na prezent. P.S., Świetnie nadaje się do owinięcia butelki wody ognistej (żona nie musi wszystkiego widzieć, prawda?).
Produkt dodany do ulubionych
Produkt został dodany do porównania.

The best effect you will get if you remove text and put background image Zostaw telefon a oddzwonimy! 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka)
w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.